|”reklam|
  • ”reklam|

KARDEŞLER RESTORAN'A GÜNEBAKAN SERTİFİKASI

Aksaray'ın En leziz Mekanı olarak bilinen hijyen ve kaliteli üretimi esas alan aynı zamanda denetleme parametrelerinin standardına ulaşan Kardeşler Restoran'a Günebakan sertifikası verildi.

15 Mayıs 2018 - 12:12 - Güncelleme: 16 Mayıs 2018 - 14:32

Aksaray Belediyesi tarafından 2014 yılından başlatılan ‘Günebakan Projesinde’ katılım her geçen gün daha da artarken hijyen ve kaliteli üretimi esas alan aynı zamanda denetleme parametrelerinin standardına ulaşan Ebufeyz Elçibey Caddesi üzerindeki Kardeşler Restoran'a Günebakan sertifikası verildi.

Halkın daha güvenilir ortamlarda gıda tüketmesi ve alışveriş yapması için Aksaray’da bir ilk olarak hayata geçirilen Günebakan Projesi,  gıda işletmelerininhijyen standardı yakalamasına neden oluyor. 

Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Günebakan Birimi kontrolünde sürdürülen Günebakan projesine her geçen yıl yeni işletmeler dahil oluyor. Son olarak Kardeşler Restoran işletme sahibi  Cuma Bozgöz’e Günebakan Sertifikası teslim edildi.

Sertifika verilen işletmeler her 3 ayda bir kontrole tabi tutulurken Günebakan sertifikası almak isteyenlerin Belediye Zabıta Müdürlüğüne müracaatta bulunmaları istendi.

Bu haber 2387 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..