|”reklam|
  • ”reklam|
reklam banner'' width=reklam banner'' width=

SILAJ YIKAN GENÇ DEVRİLEN TRAKTÖRÜN ALTINDA KALDI

Eskil'de Hüseyin K. (34) traktör ile sılaj istiflediği sırada bilinmeyen bir nedenden dolayı devrilen traktörün altında kalarak yaralandı...

03 Eylül 2017 - 11:42

Olay Eskil'in Bayramdüğün Köyü'nde meydana geldi. Köyde ikamet eden 4 çocuk babası Hüseyin K. (34)  traktör ile silaj istiflediği sırada bilinmeyen bir nedenden dolayı traktör devrildi. Traktörün devrilmesinin ardından olayı fark eden komşularının 112 Acil Servise ve Hüseyin K.'nin ailesine haber verilmesinin ardından, Traktörün altında kalan Hüseyin K. vatandaşların çabası ile birlikte traktörün altından yaralı olarak çıkartıldı. Olay yerine gelen ambulansla önce Eskil Devlet Hastanesi'ne oradan da Aksaray Devlet Hastanesi'ne sevk edilen Kesmez'in Hemen tedavi altına alındığı ve vücudunda kırık bulunduğu ve hayatı tehlikesinin olmadığı belirtildi. 

Bir görgü tanığı, "Sesi duyunca olay yerine vardık. Vardığımızda Traktör 4 tekeri yukarıya gelecek şekilde devrilmiş ve Hüseyin K. traktörün altında kalmış.  Kendisini traktörün altından güçlükle çıkardık. Verilmiş sadakası varmış ki kalça bölgesinden basmış Allah korusun göğüs ve kafa bölgesinden bassaydı çok daha üzücü bir netice ortaya çıkabilirdi." şeklinde konuştu.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

reklam banner'' width=|
Kaynak: haberfark.net
Bu haber 4305 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..