16 Yıllık Tecrübe

16 Yıllık Tecrübe

16 Yıllık Tecrübe
Editor: Sultanhani.gen.tr
17 Ağustos 2019 - 07:53

2013 yılında Torbalı İzmir'de kurulan Fabo Makina İmalat Pazarlama San. ve Ltd. Şti. Kırma ve eleme, beton santralleri ve gerekli olan ekipmanların gelişmiş teknoloji ve mühendislik ile üretiminin sağlandığı tamamen yerli sermayeli bir kuruluştur.

40'dan Fazla Ülkeye İhracat

3000 metrekare kapalı ve 3000 metrekare açık alanı ile toplamda 6000 metrekare alanda hizmet veren Fabo Makina 40'dan fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile uluslararası bir başarı elde etmiştir.
Gerçekleştidiği AR-GE çalışmaları ile de sürekli kendini geliştiren ve teknolojik olarak bütün gelişmeleri takip eden Fabo Makina bir dünya markası olma yolunda sağlam adımlar ile ilerliyor.

Yüksek Mühendislik Ürünü Araçlar

Üretmiş olduğu sabit konkasör tesisleri ile her türlü taş kırma ve eleme işlerinizi sorunsuz ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.
Aynı zamanda mobil konkasör araçlar ile de kırma ve eleme işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren Fabo Makina bünyesinde bulunan Pro Serisi Mobil Konkasör Tesisi, Mck Serisi Mobil Sert Taş Kırma Tesisi, Mobil Tersiyer Kırıcı, Mobil Kırma, Yıkama, Eleme Tesisi, Mobil Primer Kırıcı, Mobil SekonderKrıma Eleme Tesisi, Mobil Dik Milli Kırıcı, Mobil Konteynır Tİp Çeneli Kırıcı, Paletli Konkasör Tesisi ve Paletli Eleme Tesisi ürünleri ile hizmet veriyor.
Konkasör tesisi alanında uzman kadrosu ve profesyonel araçları ile hizmet veren Fabo Makina sektörel alanda standartları belirleyen bir firma.
 

--

YORUMLAR

  • 0 Yorum