reklam banner'' width=|
|”reklam

Ahmet Sanlav 'Eskil kazansın dileğiyle'...

AK Parti Eskil İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı Ahmet Sanlav'ın yaptığı yazılı basın açıklaması şu şekilde...

Ahmet Sanlav 'Eskil kazansın dileğiyle'...

AK Parti Eskil İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı Ahmet Sanlav'ın yaptığı yazılı basın açıklaması şu şekilde...

reklam banner''width=.reklam banner'' width=
Ahmet Sanlav 'Eskil kazansın dileğiyle'...
Editor: Sultanhani.gen.tr
10 Aralık 2018 - 14:09
reklam banner''width=

Amacım daha yaşanır bir eskil için el ele vermek ve en ufak sorunun çözümünü bile birlikte omuzlamaktır. Her daim Eskil sevdalısı olarak bir Eskil aşığı olarak gerek ferdi gerek toplumsal gruplarla yenilikler getirmeye çalıştım. Eskil her alanda üvey evlat konumunda kaldığını hissetmekten sıkıldığı için buna dur demek adına sizin desteğinizle bu yola çıkıyorum. Tek isteğim ve düşüncem daha yaşanır bir Eskil daha güzel bir ilçe olmasından yanadır. Hiçbir taraf gözetmeden, hizmet için elimden gelen her şeyi yapmaya gayret edeceğim.

Eskil kimi için bir ilçe kimi için bir görev yeri kimi için ise üvey evlat olmuştur. Benim ve siz değerli hemşerilerim için ise çok kıymet verdiği ata yurdumuzdur.
Ben yıllarca eskil için elimden geleni hem ferdi hem de toplumsal gruplarla yapmama rağmen biraz yol kat etsem de yolumuzun devamını getirmekte hep hüsrana uğradım. Şimdi artık bu yolları açıp Eskil için gerekli proje ve tasarımları yapmak istiyorum. Eskil de başlattığım yeşil bir eskil projesine köylerimizi de katacağım.


Bölgemizin Su sorununu çözmek için projeler üretip üst makamlara sunacağım. 
Küçük esnaflarımıza çarşıdaki kent parkı etrafına tek katlı dükkânlar yapılması için üst makamlara projesini sunacağız.

Eskil - Aksaray ve Eskil - Konya ulaşımı konusunda gerekli bir değişiklik yapıp belediye ve taşıma kooperatiflerine projemi sunup, vatandaşlarımızın daha uygun ve rahat koşullarla ulaşmasını sağlayacağız.
Üniversitemizi daha uygun bir yere taşıyıp, şehir dışından gelen kardeşlerimiz için ilçemizi tercih edilen bir yer haline getireceğiz.

İlçemizde oluşan büyük çaplı hırsızlıklara kamera sistemleriyle önlem alınması için çalışma yapacağız. Bu sayede vatandaşlarımız güvenle başını yastığa koyabilecek. 
İlçeye yakışır bir ilçe giriş çıkışı yapılması için mücadele edeceğiz. 
Kaldırımlara güneş enerjisiyle çalışan ışık sistemleri getirip halkımızın bu sorununa da bir yenilik getirmiş olacağız.

Taşımalı öğrencilerin ulaşımlarında daha elverişli bir sistem oluşturacağız.
İlçeye yakışır bir iş merkezi, tuvalet ve mescit yapılması için projeler üretip üst makamlara sunacağız.
Hayvancılık ve tarımda kendi markamızı oluşturup piyasaya açılması için önde gelen zenginlerimizin içinde olduğu kooperatifler kurup, halkımızın daha fazla kazanmasını ve iş sahibi olmasını sağlayacağız.
Eskile 8 km uzaklıkta olan Tuz Gölü’ne ait 38 endemik bitkinlerin hem ilaç yapımında hem de bilimsel araştırmalara göre çıkacak faydalarının değerlendirilmesini yapıp ülkemize katkı sağlayacağız. Her yıl üremesinin Eskil Tuz Gölü’nde üremesi gerçekleşen flamingoların görsel şölenini turistlik festivale çevireceğiz. Tuz Gölü’nün etrafında Atla, bisikletle ve ATV’lerle safari imkânı sağlayacağız. Tuz Gölü mevkiine yapılan mesire alanın da hem halkımızı hem turistleri temiz bir ortamda ağırlayacağız. Mesire alanında özel güvenlik 24 saat olacak ve her hangi bir olumsuzluk söz konusu olmadan gönül rahatlığıyla siz değerli halkımıza dinlenme imkanı sunacağız.

Eskil de tiyatro, kurs , seminer , sinema vb çok amaçlı bir salon yaptıracağız. Bunun bir bölümünü ise kütüphaneye ayıracağız. Burada çiftçimize, hayvancılıkla uğraşan halkımıza da bilgilendirmeler sunacağız. Günün yorgunluğu yenilenen Eskillin sosyal aktiviteleriyle aşacağız. Daha bilinçli bir üretim ve daha bilgili bir gençlik için her konuyu değerlendireceğiz.
Köylere daha kalıcı ve daha geniş yollar yaptıracağız. AK Parti’nin KÖYDES projesinde olan köylerimiz ve diğer tüm yerleşkelerimizi alt yapı derdinden kurtaracağız. Daha elverişli bir köy ve daha modern bir hayat sunmak için bütün çalışmalarımda ağırlık vereceğiz.
Eskil ve köylerimizde gerçekleşen hayvan hırsızlıkları ve diğer hırsızlıkların önüne geçebilmek için her köyün giriş çıkışına kamera sistemi kurduracağız.

Taşımalı öğrenciler için bekleme kulübeleri yaptıracağız. Ve güvenli gidiş gelişlerini sağlamak için bu noktalara ve araştırmalarımıza göre gerekli olan daha birçok yere kamera sistemi kurduracağım.
İlçemize yakışır bir iş merkezi yaptırıp büro şeklinde esnaf, dernek, spor kulübü ve şirket sahibi halkımıza sunacağız. Bu iş merkezin de engelli vatandaşlarımıza göre ayrı dizayn edilmiş olan modern bir tuvalet ve mescit yaptıracağız.

Eskil de üretimi yapılan hayvancılıkta et, süt, yün tarımda pancar, ayçiçeği, kavun, buğday, gibi ürünlerin işlemesini yapıp Eskili bu ürünlerde yeni bir marka şehri yapacağız. Bu şekil de hem Eskilimiz hem de üreticilerimiz daha kazançlı çıkacak.
Eskil için her şey değer sözüyle fikirlerinizi değerlendirmek amacıyla talep ve şikayet sayfası kurup sizden gelen düşünceleri birebir takip edip gerekli olan çalışmayı her daim yapacağız. Benim yapmak istediklerim daha yeşil daha başarılı daha üretken ve daha yaşanır daha cazip bir Eskil’dir. Allah cc nasip ederse bu projeleri halkımız ile birlikte yapmak için mücadele edeceğiz. Siz değerli halkımızı saygı ve sevgilerimle selamlarım.

              Ahmet Sanlav
Ak Parti il Genel Meclis üyesi Aday adayı

 

reklam bannerwidth=..reklam banner'' width=-reklam banner'' width=-reklam banner'' width=-reklam banner'' width=
Bu haber 3081 defa okunmuştur.
--

YORUMLAR

  • 0 Yorum