reklam banner'' width=|
|”reklam

AK PARTİ AKSARAY ADAYLARINI ŞÖLEN HAVASINDA TANITTI

AK Parti'nin Aksaray Belediye Başkanı Adayı ile Sultanhanı Dahil 7 ilçe ve 14 Beldenin belediye başkan adayı düzenlenen törenle tanıtıldı.

AK PARTİ AKSARAY ADAYLARINI ŞÖLEN HAVASINDA TANITTI

AK Parti'nin Aksaray Belediye Başkanı Adayı ile Sultanhanı Dahil 7 ilçe ve 14 Beldenin belediye başkan adayı düzenlenen törenle tanıtıldı.

reklam banner'' width=
AK PARTİ AKSARAY ADAYLARINI ŞÖLEN HAVASINDA TANITTI
Editor: Sultanhani.gen.tr
13 Ocak 2019 - 18:40

AK Parti Aksaray İl Başkanlığı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu´nunda katılımı ile Aksaray İl,İlçe ve Belde Belediye Başkan adaylarını Atatürk Kapalı Spor salonunda düzenlediği toplantıyla  tanıttı.

Tanıtım toplantısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, İlknur Inceöz, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, İlçe,Belde, Ak Parti geçmiş dönem Milletvekilleri, İl, İlçe ve belde teşkilatları ile partililer  katıldı.
Şölen havasında gerçekleşen tanıtım toplantısında konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, "Ak Parti´nin tüm kademelerinin sahada olduğunu ifade ederek, Ak partinin 2002 yılından bu yana yaptığı çalışma ve projeleri hakkında bilgiler verdi.
Adayları Tek tek Kürsüye davet eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu bütün adaylar için seçmenlerden destek istedi ve Ak Parti olarak 31 Mart akşamı Ak adaylar olarak zaferle çıkacağız dedi.Tanıtım Programında Sultanhanı Belediye başkanı Fahri Solak'da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu tarafından kürsüye çağırıldı ve Sarıeroğlu Fahri Solak'a başarılar diledi.

Programda Resmi olarak AK Parti Aksaray İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları şu şekilde oldu;
Ağaçören Kemal Salman, Eskil Necati Belgemen, Gülağaç Faruk Teğmen, Güzelyurt Ünal Demircioğlu, Ortaköy Ali Rıza Özdemir, Sarıyahşi Fatih Ünsal, Sultanhanı Fahri Solak, Eşmekaya Tayfur Başkan, Demirci Hüseyin Us, Gülpınar Mustafa Baymışlıoğlu, Saratlı Yılmaz Balkış, Ihlara Ahmet Dinç, Selime Levent Çevik, Bağlıkaya Davut Çalışkan, Helvadere İsa Tezgel, Sağlık Mustafa Kepil, Taşpınar Sinan Korkut, Topakkaya Adem Baylan, Yenikent Mehmet Akdere, Yeşilova Adnan Bayraktar, Yeşiltepe Muammer Tosun 

.reklam banner'' width=-reklam banner'' width=-reklam banner'' width=-reklam banner'' width=
--

YORUMLAR

  • 0 Yorum