Andronova Teknoloji Haberleri

Andronova Teknoloji Haberleri

Andronova Teknoloji Haberleri
Editor: Sultanhani.gen.tr
04 Ocak 2020 - 17:39

Modemin şifresinin değiştirilmesi için yapılması gereken işlemlerin neler olduğu, Wifi şifresini değiştirme sürecinin nasıl gerçekleştiği gibi bilgilere Andronova ile ulaşılabilmektedir. Teknolojik gelişmelere ilgisi olan çok sayıda ziyaretçisi bulunan internet sitesinde hem modem hem de modem ayarlarının değiştirilmesi için ayarlamalar yapılabiliyor. Telefondan, tabletten veya bilgisayardan bu işlemlerin nasıl yapılabileceğini direkt olarak güvenli bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür

Modem Yazılımı Nasıl Güncellenir?

Modemlerde yazılımın güncel olup olmadığıyla ilgili bilgilere, bilgisayarda yapılacak aramayla birlikte ulaşılması son derece kolaydır. Bu nedenle hem kısa süre içerisinde yazılım verilerine erişebilmekte hem de modem yazılımı güncelleme işlemlerini sol alt kısımdaki arama alanından öğrenebilmektesiniz. Windows başlat alanında yer alan arama bölümünde yapacağınız modem aramasıyla birlikte, modeme dair gün güncellemeleri ve model değerlerini görmeniz mümkün olmaktadır.
Her zaman için güncellenebilecek pek çok modem yazılımı olduğu için, hangi modeli kullanıyor olduğunuza bağlı olarak yazılımın güncellenmesi gerekebilmektedir. Her hafta veya her ay güncelleme gelmesi gibi bir durum söz konusu olmadığı için, Wifi bağlantısı veya modelin kablolu bağlantısını iyileştirmek amacıyla Andronova sitesinden bilgilere erişebilirsiniz. Sürümü güncelle butonuyla yazılım yenilenebilmektedir.

Whatsapp Hesabı Nasıl Kapatılır?

Hesabınızı kapatmak istediğiniz taktirde, gizlilik ve güvenlik ayarlarından gerekli işaretlemeleri yapmanız yeterli olacaktır. Bu süreçte herhangi bir kullanıcıya, hesabınızı kapattığınız veya numaranızı değiştirdiğinizle ilgili bilgi gitmeyecektir. Her bir Whatsapp hesabı direkt olarak uygulamanın telefon numarasına bağlı olarak çalışmasını sağlamaktadır. Bu nedenle direkt olarak size ait olan bir telefon numarasını girmeniz durumunda sistemdeki mesajlara erişebilir ve her türlü faaliyeti gerçekleştirebilirsiniz.
Whatsapp hesap kapatma işlemlerinin yapılması için uygulamaya giriş yapılması, ana sayfanın sağ üst kısmında yer alan butona tıkladıktan sonra çıkış yap butonuna basılması gereklidir. Bu sayede hesabınızdan çıkış yapmış olacaksınız. Tüm mesajların silinmesi ve size herhangi bir kişi tarafından Whatsapp üzerinden ilerleyen dönemlerde ulaşılamaması için ise uygulamayı telefonunuzdan tamamen kaldırmanız gerekmektedir. Uygulamanın silinmesi için ise Andronova internet sitesinden detaylı bir şekilde bilgi alabilir, aplikasyonu güncellemeyle ilgili herhangi bir problemle karşılaşmazsınız.
 

--

YORUMLAR

  • 0 Yorum