Dijital Pazarlama Meraklıları İçin İnterneti Etkin Kullanma Fırsatı

Dijital Pazarlama Meraklıları İçin İnterneti Etkin Kullanma Fırsatı

Dijital Pazarlama Meraklıları İçin İnterneti Etkin Kullanma Fırsatı
Editor: Sultanhani.gen.tr
20 Eylül 2019 - 10:36

Dijital pazarlama artık tüm dünyada en etkin pazarlama yöntemi haline geldi. Elbette klasik pazarlama yöntemleri bazı sektörlerde hala geçerliliğini koruyabiliyor. Ancak bu durum dijital pazarlamanın  tüm işletmeler için eskisinden çok daha önemli bir form kazandığı gerçeğini değiştirmiyor. Büyümek, satış hedeflerini yakalamak ya da markalaşmak isteyen  işletmelerin bu hedeflerine giden en kısa yol dijital pazarlamadır! 

Arama motoru optimizasyonu  çalışmaları işte bu noktada devreye giriyor. İşletmelerin tüm rakipleri SEO çalışması yaptırırken sadece bir internet sitesi ile sanal ağda var olmaya çalışması beyhude bir çabadan öteye gidemez. Güçlenmek ve büyümek isteyen işletmelerin daha fazla zaman kaybetmeden SEO çalışmasıyla internet sitelerini sıralamada yükseltmeleri gerekiyor.  Ancak bunun için arama motoru optimizasyonu ya da dönüşüm oranı optimizasyonu gibi bazı konularda detaylı bilgi sahibi olunması gerekir.
Aslında içinde bulunduğumuz dönem tüm işletmeler için büyük bir şans!  Çünkü çok yakın zamanda dijital pazarlama uzmanlarını bir araya toplayacak olan Digitalzone etkinliği başlıyor! Adını daha önce aldığı uluslararası ödüllerden mutlaka duymuş olabileceğiniz Zeo Agency tarafından  ilk defa 2013 yılında düzenlenen bu etkinlik her yıl dijital pazarlama alanında ilgi duyanların merakla beklediği konferanslardan biri haline geldi.

Digitalzone’19 Konuşmacı Listesini İncelediniz mi?

Digitalzone bu yıl  9 Ekim 2019 tarihinde Radisson Blu Hotel Şişli’de düzenlenecek. Simultane çevirinin yapılacağı etkinlik benzersiz konuşmacılarıyla şimdiden SEO dünyasının gündeminde! Bu yıl arama motor optimizasyonu, dönüşüm oranı optimizasyonu, içerik pazarlaması, PR ve büyüme konuları masaya yatırılıyor. Dünyaca ünlü SEO uzmanlarının da yer aldığı konuşmacı listesinde 10’dan fazla isim var!

İşletmeler bu konferans kesinlikle kaçırmamalı!

Güncel konuların da ele alındığı etkinlik boyunca pek çok isim konuşma yapıyor ve her oturumun ardından katılımcıların soruları da yanıtlanıyor. Network fırsatları ise Digitalzone etkinliğini çok daha çekici kılan unsurlar arasında yer alıyor. Bu yıl 400 kişinin katılım göstermesi bekleniyor ve biletlerin kısa sürede tükenebiliyor olması nedeniyle mutlaka şimdiden yerinizi ayırtmanız gerekiyor. MENA bölgesinin en büyük dijital pazarlama konferansı için geri sayım başladı. İşletmeniz için yeni bir dönemin kapılarını aralamak istiyorsanız siz de bu konferanstaki yerinizi alın.
 
 

--

YORUMLAR

  • 0 Yorum