En Çok Saç Ekimi İstanbul’da Yapılıyor

En Çok Saç Ekimi İstanbul’da Yapılıyor

En Çok Saç Ekimi İstanbul’da Yapılıyor
Editor: Sultanhani.gen.tr
30 Mart 2021 - 09:02

Saç ekimi, saç kaybı sorunu yaşayan kişileri son derece memnun eden, kalıcı bir tedavi yöntemidir. Saçlar, insanların doğal olarak sahip olduğu en önemli aksesuardır. Bu nedenle saç kaybı, insanın huzurunu kaçıran, neşesini çalan ve strese sokan Büyük bir sorundur. Özellikle kadınların yaşadığı saç kayıpları toplumun büyük çoğunluğu tarafından tuhaf karşılandığı için kadınların özgüven sorunu yaşamasına neden olur.

Son yıllarda yoğun olarak rağbet görmeye başlayan saç ekimi operasyonları ile birçok insanın yaşam kalitesinin düzeldiği gözlemlenir. Türkiye’de en çok saç ekimi İstanbul ilinde yapılır. Kalabalık nüfus ve metropol hayatının bu duruma etkisi büyüktür. Saç ekimi işlemi için birçok kişi tarafından tercih edilen Emphair Saç Ekim Merkezi, yoğun bir tempoda hastaların saç kayıplarını tedavi eder. 

Saç Ekimi Operasyonlarının Artış Göstermesinin Nedeni Nedir?

İnsanların, kendine ve görünüşlerine değer vermeye başlamasıyla birlikte saç ekimi operasyonlarının artış gösterdiği gözlemlenir. Saçlar, estetik görünüm için önemli bir unsur olduğundan dolayı birçok kişi için önemlidir. Bunun yanı sıra, bir uygulamanın yayılması için popüler kesimin bu uygulamayı kullanması ve memnun kalması önemlidir.

Saç ekimi operasyonlarının yaygınlaşması da bu şekilde gerçekleşir. Herkes tarafından tanınan şarkıcı, oyuncu veya program sunucularından birinin bu uygulamayı yaptırıp memnuniyeti ile ilgili söylemlerde bulunması, uygulamanın çok çabuk bir şekilde yayılmasını sağlar. Aynı durum Emphair Saç Ekim Merkezinde de sıkça yaşanır. Emphair’in en büyük referansları, operasyonları başarılı sonuçlanmış hastalarıdır.

Saç Ekimi Operasyonları Hep Başarılı Sonuçlar Mı Verir?

Saç ekimi operasyonlarının başarılı kabul edilebilmesi için, ön saç çizgisi tasarımının yüz ile orantılı yapılmış olması, saç köklerinin doğru yönde ekilmiş olması, çim adam görünümüne sahip olmaması ve yeterli sıklıkta ekilmiş olması gerekir. Bu kriterlerin sağlanması tamamen ekim yapan doktora bağlıdır.
Saç ekimi ve cihazların kullanımı ile ilgili tüm eğitimleri tamamlamış ve yeterlilik sertifikası almış olan Emphair’in deneyimli doktorlarının uyguladığı saç ekimi operasyonlarında böyle problemler yaşanmaz. Sektörde çok iyi klinik ve doktor olduğu kadar bu konuda bir uzmanlığı bulunmadığı halde bu işi yapan kişilere rastlamak mümkündür. Bu nedenle araştırma yaparken dikkatli olmak gerekir. Konuyla alakalı olarak Emphair web sitesinin https://www.emphair.com/tr/sac-ekimi/ sayfasını incelemeniz size detaylı bilgi sağlayacaktır.
 

--

YORUMLAR

  • 0 Yorum