Evden Eve Nakliyatta Uluslararası Hizmet Kalitesi

Evden Eve Nakliyatta Uluslararası Hizmet Kalitesi

Evden Eve Nakliyatta Uluslararası Hizmet Kalitesi
Editor: Sultanhani.gen.tr
02 Nisan 2020 - 13:28

Yaşadığımız dünyanın global bir nitelik kazanmasıyla beraber, insanların taşımacılık alanındaki istek ve beklentileri ülke sınırlarını aşmıştır. Bu anlamda basit taşımacılık hizmetlerine, uluslararası evden eve nakliyat gibi detaylı ve uluslararası boyutta standartları belirlenen hizmetler de dâhil olmuştur. Yapılan yeni düzenlemelerle birlikte, bu standartlar doğrultusunda maksimum güvenlik ve müşteri memnuniyeti hedefleyen Sır Lojistik firması sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak değer kazanmıştır.

Sır nakliyat firması olarak özellikle son yıllarda yoğun bir talep olan Türkiye’den Almanya’ya evden eve nakliyat gibi uzmanlık gerektiren uluslararası nakliye hizmetlerinde sektörün yükselen yıldızı olarak nitelendirilmekteyiz. Bunun yanı sıra yine uluslararası kalite standartlarıyla deniz taşımacılığı, depolama, hava taşımacılığı ve katma değerli hizmetler de vermekteyiz.

Taşımacılık sürecinin kişiler ve kurumlar bazındaki yükünü uzman ekibimiz ve maksimum müşteri memnuniyeti temelli hizmet anlayışımızla piyasadaki rakiplerimizin çok daha ilerisine taşımaktayız. Dünya çağında hizmet verdiğimiz 50 aktif ofisimiz ve her geçen gün bünyemize kattığımız alanında en iyi olan personellerimizle ulusal ve uluslararası, bireysel ve ticari nitelikli taşımacılık faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Bize Her Zaman Ulaşın

Sır nakliyat firmamız başarısını, hedef kitlesi ile sağladığı çift yönlü iletişim sürecine borçludur. Bu anlamda, birden fazla iletişim kanalı ile siz değerli müşterilerimizle 7-24 hizmet verebilmeyi amaçlamaktır. Nakliyat alanında verdiğimiz tüm hizmetlere ve zati eşya taşımacılığı alanına dair her konuda detaylı bilgi ve size özel tekliflerle ilgili tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Resmi internet sitemiz üzerinden sağlamış olduğumuz iletişim kanallarımızla dilediğiniz zaman soru ve sorunlarınıza dair etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden, mail yoluyla, 7-24 tarafımıza ulaşabileceğiniz Whatsapp müşteri destek hattımızla ya da doğrudan telefon numaralarımızdan firmamız yetkilileriyle irtibata geçebilir nakliyat hizmetlerimize dair detaylı bilgi alabilirsiniz. 

--

YORUMLAR

  • 0 Yorum