Hızlı, Pratik ve Sorunsuz İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Hızlı, Pratik ve Sorunsuz İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Hızlı, Pratik ve Sorunsuz İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Editor: Sultanhani.gen.tr
10 Mart 2021 - 11:47

İstanbul evden eve nakliyat işlerinde İstanbulluların tercihi olan Yıldırım Nakliyat, yapmış olduğu yenilikler ile sektörün tercih edilen firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Kurulduğu günden günümüze kadar her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile tercih sebebi olan firma, taşımacılık işlerinin aile ile iç içe olması nedeniyle personellerinin iş ahlakına sahip olmasına büyük önem vermektedir. Bu yüzden referans sahibi insanları çalışmak kadrosuna katan Yıldırım Nakliyat, zaman zaman da çalışanlarına kişisel ve mesleki gelişim alanlarında uzman eğitim seminerleri vermektedir.
Şehir içi taşımacılığının yanı sıra İstanbul şehirler arası nakliyat işlerinizde de gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz Yıldırım Nakliyat, kurulmuş olduğu günden itibaren her geçen yıl kendini geliştirerek İstanbul nakliyat sektörünün en yenilikçi firması olmuştur. Nakliyat işleri ile alakalı farklı hizmetleri de müşterilerine sunarak yüksek memnuniyet sağlayan firma, kaliteli işçiliği uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

Sigortalı Nakliyat ile Eşyalarınız Güvence Altında

Yıldırım Nakliyat firmasının müşterilerine vermiş olduğu önemli hizmetlerden biri, hiç şüphesiz ki sigortalı nakliyat hizmetidir. Eşyalarınızın sigorta güvencesi altında taşınmasına imkân tanıyan bu hizmet, müşterilere ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Yani eşyalarınız taşınma sürecinde sigorta güvencesi altına alınırken, firma bunun için sizden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Nakliyat sigortası ücreti, firma bütçesinden karşılanarak sizlerin memnuniyeti hedeflenmektedir. Nakliyat sigortası sayesinde taşıma sırasında eşyalarınızın görebileceği herhangi bir zarar, firma aracılığı ile giderilmektedir.
Yıldırım Nakliyat olarak on yıllardır aldığımız bireysel ve kurumsal işleri herhangi bir sorun yaşamadan teslim ederken, kurumsal güvencesine ek olarak sigorta güvencesi de sunup bu süreçte değerli müşterilerinin fazla stres yaşamalarını önlemektedir. Sözleşmeli ve sigortalı olarak hizmet vererek, müşterilerinin aklında oluşabilecek tüm soru işaretlerini resmi bir şekilde gidermektedir.

Yıldırım Nakliyat Güvenilir mi?

Yıldırım Nakliyat, tamamen kurumsal bir firmadır. Merdiven altı nakliyat işlerinde alacağınız hizmet bedeli biraz daha düşük olabilir. Ancak bu tip taşımacılık yapan şahıs hizmetleri, eşyalarınız için büyük bir güven riski oluşturmaktadır.
Eşyalarınızın kaybolması veya hasara uğraması durumunda, resmi olmayan kişilerin yapacağı taşımacılıkta muhatap bulmanız zor olacaktır. Yıldırım Nakliyat ise yapılacak işin tüm detaylarını sözleşme kapsamında güvenceye alıp eşyaları sigorta yaptırarak taşımaktadır. Tüm resmi oda kayıtları da bulunan ve vergiye tabi olan Yıldırım Nakliyat, resmi anlamda güvenebileceğiniz bir firmadır.

Asansörlü İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veriliyor mu?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere Yıldırım Nakliyat, kurulduğu günden itibaren her daim gelişmelere açık modern ve kurumsal yapıda bir şirkettir. Bu yüzden nakliyat sektörünün önemli yenilikleri arasında gösterilen asansörlü nakliyat hizmetini vermemesi düşünülemez.
Firma nakliyat asansörlerini hizmet kapsamına dahil eden ilk firmalar arasında yer almıştır. Müşterilerinin tercihine göre klasik veya asansörlü nakliyat hizmetini, maksimum kalitede sunarak işlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Klasik taşımacılık yöntemine göre daha hızlı ve güvenilir olan asansörlü nakliyat sistemi, özellikle zamandan tasarruf etmek isteyen müşterilerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Tüm Türkiye İçin İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Yıldırım Nakliyat İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti verdiği gibi, işyeri taşımacılığında da aktif olarak rol oynamaktadır. Özellikle kurumsal yapıya sahip olan firmaların toplu nakliyat işlerinde sıklıkla tercih ettikleri Yıldırım Nakliyat, şehir içi ve şehirler arası her türlü taşımacılık ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir.
Ev eşyasından fabrika eşyasına, ofis ve büro taşımacılığından değerli evrak ve eşya taşımacılığına kadar firmamızdan ister şehir içi isterseniz şehirler arası taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Şehirler arası nakliyat hizmetinde de eşyalarınız yine nakliyat sigortası güvencesiyle taşınmaktadır.
Tüm şehirler arası ve şehir içi İstanbul evden eve nakliyat işleriniz için Yıldırım Nakliyatı arayarak, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
https://www.yildirimnakliyat.com/
 

--

YORUMLAR

  • 0 Yorum