reklam banner'' width=|
|”reklam

İşte Eskil Belediye başkan aday adayı Mustafa Ceylan'ın en büyük projesi!!

AK Parti Eskil Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Ceylan'ın yayınladığı yazılı basın açıklaması şu şekilde...

İşte Eskil Belediye başkan aday adayı Mustafa Ceylan'ın en büyük projesi!!

AK Parti Eskil Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Ceylan'ın yayınladığı yazılı basın açıklaması şu şekilde...

reklam banner''width=.reklam banner'' width=
 İşte Eskil Belediye başkan aday adayı Mustafa Ceylan'ın en büyük projesi!!
Editor: Sultanhani.gen.tr
25 Ekim 2018 - 09:53
reklam banner''width=

Eskil'de siyaset yapma anlayışı, yerel siyasetçilerden vatandaşın beklentileri değişiyor. İnsanlar artık verilen sözlerin, vaat edilen işlerin peşine düşüyor, sorguluyor. Gittiğimiz her yerde, konuştuğumuz herkes yeni siyasetçilere duyulan ihtiyacı dile getiriyor.Bu ilgi bizim yolumuzun doğru olduğunu gösteriyor.
Bir defa eski yeni hiçbir adayın aleyhinde bir propaganda yapmayacak, konuşamayacağız. Biz kendi projelerimizi ve kendimizi anlatacağız. Biz farklı bir siyasi anlayışla yola çıktık. Eskil'in sorunlarını çok iyi biliyoruz, bunların öncelik sıralamasını ve nasıl çözüleceğini de biliyoruz. Bizim siyasetimizin merkezinde Eskil var, Eskilli var. Gençlere yönelik çalışmalar, hanım kardeşlerimiz, yaşlılarımız, bakıma muhtaç insanlarımız ve en önemlisi şehirleşmiş bir Eskil var.
Henüz proje açıklamadık çünkü aday adaylığı sürecindeyiz. Bu aşamada projelerimizi partimize sunacağız ve aday olduğumuzda da kardeşlerimizle paylaşacağız.
Ama en büyük projem ve en büyük vaadim, merkezine Eskil'i alan, kurumlarla uyum içinde çalışan bir siyasi anlayışı Eskil'e hakim kılmaktır. Vatandaşın ihtiyacına göre vatandaşla birlikte proje ve hizmet üreten bir belediyeciliktir. Kimseyi dışlamayan, herkesi kucaklayan, hizmet götürürken adil olan bir belediyeciliktir. Bir defa yol yapmak, su getirmek, alt yapı çalışmaları hizmet değil, belediyenin asli görevidir. İş bizim siyaset anlayışımızın da temeli budur. Yani asli görevleri bi tamam yapıp ihtiyaca göre farklı alanlarda hizmet üretmektir.


Çok basit bir örnek vereyim, yeni bir belediye binası yapmayacağım ve bununla ilgili projeyi askıya alıp o parayı başka yatırımlar için kullanacağım. Yeni bir makam aracı da almayacağım. Gençler, hanım kardeşlerim, esnaf, çiftçi yani Eskil'in tüm paydaşlarından oluşan ekipler kurup bu ekiplerle sürekli yoklamalar yapacak ve ona göre acil olan işlere öncelik vereceğim.
Bir kenarda bekleyen hanım kardeşlerimizi ve gençlerimizi siyasette ve üretimde daha aktif hale getirecek çalışmalar yapacağım. 
 

reklam bannerwidth=..reklam banner'' width=-reklam banner'' width=-reklam banner'' width=-reklam banner'' width=
Bu haber 1990 defa okunmuştur.
--

YORUMLAR

  • 0 Yorum