Keten Tunik Modelleri

Keten Tunik Modelleri

Keten Tunik Modelleri
Editor: Sultanhani.gen.tr
25 Nisan 2020 - 09:17

Keten tunik bayanların severek kullandığı bir kıyafet türüdür. Keten olması sayesinde bayanlara ekstra rahatlık sağlar. Tunik kıyafetler modeli her ne olursa olsun bayanların ilk tercihi arasındadır çünkü vücut hatlarını kapattığı için tesettürlü bayanlar tunik giyerken rahat ediyor. Keten tunik isminden de anlaşılacağı üzere keten kumaştan üretilir ve hafif esnek bir yapıya sahiptir.
Keten tunik modelleri arasında daha çok gömlekler yer alır. Tişörtler keten kumaştan üretildiği zaman fazla rahat olmadığı için çok sık tercih edilmez. Keten tunik gömlekler dar paça pantolon, kumaş pantolon ve tayt modelleri ile sıklıkla kombin edilir. Üstelik hem klasik sevenlere hem de spor tarzda giyinenlere ekstra avantaj sağlar.

Keten Tunik İşlemeleri

Keten tunik kıyafetler farklı renk ve desenlerde üretilebiliyor. Sarı, turuncu, siyah, beyaz ve pembe en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Bununla beraber nakış işlemeleri ve çeşitli amblem modelleri de sıklıkla kullanılıyor. Sizler de kaliteli ve uygun fiyatlarda keten tunik modellerine sahip olmak istiyorsanız https://shop.missdalida.com/tunik-modelleri sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

--

YORUMLAR

  • 0 Yorum