ORTAKÖY OTO ÇEKİCİ AÇILDI

ORTAKÖY OTO ÇEKİCİ AÇILDI

ORTAKÖY OTO ÇEKİCİ AÇILDI
Editor: Sultanhani.gen.tr
30 Ocak 2020 - 11:47

Bazı insanlar için araba vazgeçilmezdir. 6. duyu organı gibi bir şeydir. Durum böyle olunca oto çekiciler de bu durumdan nasibini alıyor. Arabalara gösterilen rağbet kadar en az oto çekicileri de gösteriliyor. Özellikle nakitten tasarruf oto çekiciler arasında ciddi şekilde belirleyici bir rol oynuyor. Ortaköy oto çekici açıldı dediklerinde o kadar mutlu oldum ki szie anlatamam. Verdiğim paraya oranla üstün performans yakaladığım bir işletme kendileri. Piyasayı veya yol durumunu bilmememe rağmen bana açıklamalar yapan bir işletme öncelikle. Bilmiyorum diye aldatmaları mümkün fiyat hususunda. Ancak matematik yalan söylemez ve yaptıkları her işlem mantıklı iş yaptıklarını kanıtlıyor.

Büyük Aracım Bile Sahiplenildi

Ortaköy oto çekici ile bizim yollarımız çok entresan bir yolda kalma hikayesi ile kesişti. Benim aracım standart araçlar gibi değil. Yani hacim olarak acayip yer kaplıyor. Arabamın motor aksamlarında sorun meydana geldi. Dedim ki, eyvah yandık. Çünkü başıma böyle bir iş daha gelmişti. Onda da çekicic arabam büyük diye geri gitmişti. Tabii o zaman ortakoy oto çekici ekibini tanımıyorum. Durumu arkadaşlara anlatınca hemen beni bu işletme ile tanıştırdılar. Bir hafta sonra yine aynı sebebten hatta aynı yerde aracım arıza yaptı. Tamam, biz bu firmayla tanıştık ama gelir mi diyorum içimden. Bir şansımı deneyeyim dedi ve aradım. Özellikle bana olan uzaklıklarını telefon üzerinden öğrendim. Geldiler ve aracımı tek hamlede çektiler. Ardından bana söylenen fiyatı araştırdım. Şaşılacak şekilde kuruşu kuruşuna hesap yapılmış ve ona göre fatura kesilmiş. O zaman iyiki dedim. İyiki sizi çağırmışım ve iyiki arabamı siz çekmişsiniz. Ortaköy oto çekici açıldı haberlerini bu yüzden büyük coşkuyla okuyorum.

Araba İşi Hafife Gelmez

Özellikle benim gibi aracı büyük olan insanlar çekici seçiminde dikkatli olmamalılar. Her çeşit arabaya uygun bir araçları muhakkak olmalı. Eğer bu yeterliliğe sahip değilse kendilerini geliştirmeden reklam yapmamalılar. Ortaköy oto çekici açıldı haberleri içini ısıtacak bu noktada. Çünkü siz ne isterseniz isteyin çözümsüz kalmayacağına emin olun. Özellikle arabalarını aile ferdinden biriymiş gibi görenler için bu fırsat kaçmaz. Güvenle emanet edebilirsiniz.
 
 

--

YORUMLAR

  • 0 Yorum