reklam banner'' width=|
|”reklam

SERVET BAŞGAN " BİZDE EKİP ARKADAŞLARIMIZI SEÇMENİMİZ BELİRLER"

31 Mart yerel seçimler yaklaşırken siyasi partiler bir bir İGM ve Belediye meclis üyesi adaylarını belirlemeye başladı.

SERVET BAŞGAN " BİZDE EKİP ARKADAŞLARIMIZI SEÇMENİMİZ BELİRLER"

31 Mart yerel seçimler yaklaşırken siyasi partiler bir bir İGM ve Belediye meclis üyesi adaylarını belirlemeye başladı.

reklam banner''width=.reklam banner'' width=
SERVET BAŞGAN
Editor: Sultanhani.gen.tr
04 Şubat 2019 - 09:10
reklam banner''width=

31 Mart yerel seçimlerde nüfusunu 10 000’in üzerinde olmasından dolayı Sultanhanı İlçesinde 2 İGM ve 11 Belediye meclis üyesi çıkarma hakkı bulunuyor. CHP ve Ak Parti haricinde diğer siyasi partiler adaylarını belirlemişti. CHP ise geçtiğimiz hafta itibari ile İGM ve belediye meclis üyelerini bir bir açıklamaya başladı.

İGM için 1.Sıra Bülent Böge olarak belirlenirken, Belediye Melis üyeliğine ise Bayram Altınsoy ve Hasan Yumuşak’ı açıkladı. Gazetemize açıklamada bulunan CHP İlçe başkanı Servet Başgan şu ifadelere yer verdi.


Başgan “ 31 Mat yerel seçimlerde gerek belediye meclis üyeliği gerekse İGM için arkadaşlarımızla gecemizi gündüzümüze kadar ummalı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. İGM 1. Sıra adayımız Bülent Böge olarak partimiz ve seçmenlerimiz olarak belirledik. Belediye meclis üyeliği içinde Bayram Altınsoy ve Hasan Yumuşak kardeşlerimizi belirledik. İGM ve Belediye meclis üyeliği için adaylarımızı içinde seçmenlerimizle ve yönetimdeki arkadaşlarla bir araya geliyoruz, İnşallah bu hafta itibari ile de 2.sıra adayımızı ve diğer belediye meclis üyesi arkadaşlarımızda belirleyeceğiz.
Bizde sadece belediye başkan adayımız meclis üyesini ve İGM’yi belirlemiyor. Bizde seçmenimizin düşünceleri önemli seçmenlerimiz belediye meclis üyeliği sıralamasını belirleyecek” dedi.

Kervan Gazetesi

reklam bannerwidth=..reklam banner'' width=-reklam banner'' width=-reklam banner'' width=-reklam banner'' width=
Bu haber 2764 defa okunmuştur.
--

YORUMLAR

  • 0 Yorum