Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü
Editor: Sultanhani.gen.tr
26 Ağustos 2020 - 13:34

Binlerce yıl öncesinde yapılan ve günümüzde de yapılmaya devam eden büyüler genel olarak doğayı ya da insanı manipüle etmek amacı ile yapılmaktadır. Günümüzde daha çok insanlar üzerinde etki etmesi amacı ile yapılmaktadırlar. Büyüler belirli amaçlar ile yapılır ve doğru şekilde yapıldıkları zaman belirtileri açık bir şekilde gözlemlenir. Büyülerin yapılış amaçları çok farklı olduğu için karşımıza pek çok farklı büyü türü çıkmaktadır. Bu farklı büyü türlerine örnek vermek gerekirse; bağlama büyüleri, aşk büyüleri, soğutma büyüleri, şifa için büyü ve benzeri büyü türlerini sayabiliriz. Günümüzde bu büyülerin her biri sık sık yapılmaktadır ve bunlar en çok yapılan büyülerdendir.

Bu yazımızda insanların en çok yaptığı büyülerden bir tanesi olan soğutma büyüleri hakkında pek çok farklı ve önemli konuyu ele aldık. Sizlerin de en çok merak ediyor olduğu soruları teker teker yanıtladık. Soğutma büyüsü nedir, soğutma büyüsünün yapılış amacı nedir, soğutma büyüleri hangi durumlarda yapılır, soğutma büyüsünü kim yapar gibi soruları net bir biçimde yanıtladık. İyi okumalar diliyoruz.

Soğutma Büyüsü Nedir?

İlk olarak bu sorudan, soğutma büyüsü nedir sorusundan başlayalım. Bu büyünün anlamı şudur: Doğaüstü varlıklar ile iletişime geçilerek istenilen bir kişi diğer bir kişiden soğutmak. Yani soğutma büyüleri insanları birbirinden soğutmak, duygularını yitirmelerini sağlamak ya da dolayısıyla ilişkilerini bitirmek amacı ile yapılan büyülerdir. Bu amacı daha detaylı görmek istiyor iseniz sonraki başlığımızı okuyabilirsiniz. Sıradaki başlığımızın konusu soğutma büyüsünün yapılış amacı ile ilgilidir.

Soğutma Büyüsünün Yapılış Amacı Nedir?

Bu büyü çok sık yapılan bir büyüdür. Peki, insanlar bu büyüyü ne amaç ile yapmaktadırlar? Bu büyünün yapılış amacı nedir? Soğutma büyüsünü yapan bir kişi istediği bir kişiyi bir diğer kişiden soğutmak amacı ile yapar. Böylece istediği kişinin diğer kişiye karşı olan duygularını tamamen bitirmiş olur. Sevgi, saygı, bağlılık gibi önemli duygular bu büyü aracılığı ile yok edilir. Genel olarak bu büyünün amacı ilişkileri bitirmektir. Soğutma büyüsünün genel olarak yapılış amacı bu olarak görülmüştür.
Şimdi soğutma büyüsünün hangi durumlarda yapılabileceğinden sizlere bahsedelim. Böylece aklınızda yer kaplayan bir diğer soruyu da ortadan kaldırmış olacağız. Bir sonraki başlığımızı okumaya geçebilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır?

Soğutma büyüsünün hangi durumlarda yapılacağı da merak konusudur çünkü insanlar bu büyüye başvurmadan önce hangi koşulların olduğunu doğal olarak bilmek isterler. Soğutma büyüsü şu tarz durumlarda yapılabilir:

  • Eğer kişi birisini çok seviyor ise ama o sevdiği kişi başka bir kişiyi seviyor ise bu büyü yapılabilir. Bu büyü aracılığı ile sevilen kişi sevdiği kişiden soğuyacaktır. Ona karşı olan tüm duygularını yitirecektir. Kısacası sevilen kişi bir başkasını seviyor ise bu büyü yapılabilir.
  • Eğer sevgili ya da eş, ailesine aşırı derece bağlı ise, onların sözünden asla çıkmıyor ve etkileniyor ise de bu büyü yapılabilir. Bu büyü yapıldıktan sonra ailesine düşkün olan kişi ailesinden soğuyacaktır, onların etkisi altına girmeyecektir.
  • Eğer birisi size aşırı derecede bağlıysa ve bu durum sizi çok rahatsız ediyorsa da bu büyüyü yapabilirsiniz. Bu büyüyü yaptığınız zaman sizi rahatsız eden kişi, size takıntılı olan kişi sizden bir anda soğuyacak ve sizinle iletişim kurmayacaktır.
  • Bu büyü kişileri size aşık etmek için yapılamaz. Büyü sadece soğutma etkilidir. Duyguların yitip gitmesini sağlamaktadır. Yani birisinden soğuttuğunuz kişi size gelip doğrudan sizinle ilişki kurmayacaktır. Bunun için siz çabalamalısınız. Dolayısıyla soğutma büyüsünü bir araç olarak düşünebilirsiniz.
Soğutma büyüsünün yapılabileceği bazı durumlar bunlardır. Eğer siz de bu durumları yaşıyor iseniz bu büyüden yardım almayı düşünebilirsiniz. Bu konuyu da detaylı şekilde gördüğünüze göre şimdi soğutma büyüsünü kimlerin yapabileceği konusuna geçiş yapabiliriz. Sıradaki başlık bu konu ile ilgilidir.

Soğutma Büyüsünü Kimler Yapar?

Soğutma büyüsü gibi büyüler çok kuvvetli büyülerdir, etkileri de oldukça kuvvetlidir. Bu sebep ile bu tarz büyüleri her sıradan insanın yapamayacağını bilmeniz gerekmektedir. Soğutma büyüsünü yapabilecek olan kişiler sadece medyum ya da hocalardır. Çünkü onlar bu konu da eğitim almış olan uzman, özel kişilerdir. Doğuştan gelen bazı yetenekleri bulunur ve bu yetenekleri doğru şekilde kullanmayı başarırlar. Aynı zamanda havas, Kuran gibi önemli ilimlerin eğitimlerini seneler boyunca almışlardır. Manevi olarak da çok güçlü insanlardır. Bu büyüleri yapabilecek olan kişiler yalnızca onlardır.
Eğer siz tek başınıza bu büyüyü yapmayı dener iseniz yanlış adımlar atabilirsiniz. Bu sebep ile de başınıza kötü şeyler gelebilir çünkü büyüler için doğaüstü olan varlıklar ile iletişim kurmak zorundasınızdır. Yaptığınız en küçük bir yanlış bile ya sizi kötü etkiler ya da büyünün gerçekleşmemesine sebep olur.
Bu yüzden eğer soğutma büyüsünü yapmak istiyor iseniz, kararlıysanız lütfen bir hoca ya da medyuma danışın. Hangi hocaların soğutma büyüsünü yaptığını merak ediyor iseniz yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Yapan Hocalar

Her hoca bu büyüyü yapmamaktadır. Bu sebep ile önce hangi hocların büyüyü yapıyor olduğunu öğrenin. Soğutma büyüsü yapan hocaların isimlerini görmek için sitemize girip ilgili yazılarımızı okuyabilirsiniz. Böylece hangi hoca ya da medyuma danışmanız gerektiğini net bir biçimde görürsünüz.
 

--

YORUMLAR

  • 0 Yorum