reklam banner'' width=|
|”reklam

SULTANHANI HALK EĞİTİMDEN SPOR KURSLARI

Sultanhanı ilçesi Halk Eğitim Müdürlüğü Sultanhanı Spor ile ortak bir projeye imza atarak Spor kursları açıyor....

SULTANHANI HALK EĞİTİMDEN SPOR KURSLARI

Sultanhanı ilçesi Halk Eğitim Müdürlüğü Sultanhanı Spor ile ortak bir projeye imza atarak Spor kursları açıyor....

reklam banner''width=.reklam banner'' width=
SULTANHANI HALK EĞİTİMDEN SPOR KURSLARI
Editor: Sultanhani.gen.tr
20 Mart 2019 - 08:22
reklam banner''width=

Sultanhanı ilçe Halk eğitim müdürlüğü Gençlerimizin Spor alışkanlıklarını arttırmak ve Sultanhanı Spor'a altyapı oluşturmak için Sultanhanı Spor yönetimi ile ortak bir projeye imza attılar.
Sultanhanı Halk Eğitim müdürlüğü Sultanhanı Spor'a Altyapı Yetiştirmek için 5 ve 6. sınıf öğrencilerine yönelik spor kursu açıyor.

Konuya ilişkin verilen bilgide Sultanhanı Spor'a Sultanhanımızın gençlerinden oluşan ilçe Takımımızı oluşturmak adına Altyapı oluşumu için 5 ve 6. Sınıf öğrencilerine yönelik spor kursu açılıyor. Kayıtları başlayan Spor kursunda Branşında uzman olan ve Aksaray'dan gelecek olan Spor hocası ile çocuklarımıza spor eğitimi verilecek. Ücretsiz olan Kurs ile çocuklarımız bilgisayar başında oyun oynamak yerine enerjisini atabileceği ve sağlıklı yaşam için çok önemli olan spor faaliyeti ile hem futbol yeteneğini geliştirebilecek hem de Sultanhanı spor altyapısında oynama şansını kazanacak. Çocuklarımızın en kısa sürede Sultanhanı halk eğitim müdürlüğüne velileri ile birlikte başvurmaları gerektiği bildirildi.GENÇLER VE İLÇE HALKI İÇİN SAHA TENİSİ KURSU AÇILIYOR

Ayrıca Hak eğitim müdürlüğü Sultanhanı ilçe halkımız ve gençlerimiz için SAHA TENİSİ Kursu da açıyor. Tüm vatandaşlarımızın Katılabileceği bu kurs ile uzman hoca eşliğinde Saha tenisi dersleri verilecek.


AHŞAP BOYAMA VE YAKMA KURSU AÇILIYOR

Yine Sultanhanı ilçe Halk eğitim müdürlüğü tarafından Ahşap boyama ve Yakma kursu kayıtlarıda başladı. Tüm Bay ve Bayanlara açık olan kurs ile Uzman öğreticiler tarafından eğitim verilerek el tecrübesinin gelişimi ve  Ahşap Boyama ve Yakma eğitimi ile Kursu bitiren kursiyerler bu iş ile aile bütçesine de katkı sağlayabilecekler.

Açılan kurslara Başvuruların başladığı ve kısa süreli başvuru tarihlerinin kaçırılmadan en kısa sürede Sultanhanı ilçe Hallk eğitim müdürlüğüne başvuruda bulunulması gerektiği bildirildi.

Ayrıca Katı yakıt Kurslarının Nisan ayının ilk haftası başlayacağı ve Mayıs ayında ise Çömlek, Seramik ve Fotoğrafçılık Kurslarının açılmasının planlandığı öğrenildi.

 

reklam bannerwidth=..reklam banner'' width=-reklam banner'' width=-reklam banner'' width=-reklam banner'' width=
Bu haber 4121 defa okunmuştur.
--

YORUMLAR

  • 0 Yorum