”reklam|
”reklam

SULTANHANI İLÇESİNDEKİ PROGRAMA KADINLARDAN YOĞUN İLGİ

Sultanhanı ilçesinde Düzenlenen Anneler günü programına İlçe kadınlarından yoğun ilgi…

SULTANHANI İLÇESİNDEKİ PROGRAMA KADINLARDAN YOĞUN İLGİ

Sultanhanı ilçesinde Düzenlenen Anneler günü programına İlçe kadınlarından yoğun ilgi…

SULTANHANI İLÇESİNDEKİ PROGRAMA KADINLARDAN YOĞUN İLGİ
Editor: Hakan
12 Mayıs 2018 - 09:06

Sultanhanı Kaymakamlığı himayesinde Sultanhanı ilçe Kaymakamı Murat Karasu’nun Eşi Yıldız Karasu Hanımefendi  ve 75. Yıl Cumhuriyet Okulu Müdür yardımcısı Şerife Böge Hanımefendinin organizesiyle gerçekleştirilen Anneler günü programı yoğun katılım ile gerçekleştirildi. İlçe Kadınlarının büyük ilgi gösterdiği ve İlk kez Anneler gününe Münhasıran Geniş katılımlı düzenlenen programda katılımcılara ikramlarda bulunuldu ve Sultanhanı ilçesinde Yılın annesi Seçilen Hatice Köse Hanımefendiye İlçe Kaymakamı Murat Karasu’nun Eşi Yıldız Karasu Hanımefendi tarafından Hediye verildi.

Yıldız Karasu Hanımefendi Programda ilçe kadınlarını Tek tek Dinleyerek Genel sorunları hakkında bilgiler aldı ve İlçe kadınlarının sosyal hayatta daha aktif olabilmeleri için gerekli çalışmaları ortaklaşa yapma görüşüne vardılar. Programa ilgiden çok memnun olan Karasu hanımefendi her fırsatta ilçe kadınları ile bir arada olacaklarını ifade etti.

 Programa katılan ilçe kadınları organizasyondan çok memnun olduklarını belirterek ilçe kadınlarına yönelik bu tarz organizasyonların geleneksel hale gelerek devamının gelmesini talep ederek Organizasyonu gerçekleştiren Yıldız Karasu ve Şerife Böge Hanımefendiye teşekkür ettiler.

    SULTANHANI İLÇE KADINLARINDAN HALKEĞİTİM MERKEZİ TALEBİ

İlçe kadınları Programda Sultanhanı ilçesinde kadınlara yönelik Kursların açıldığı halk eğitim merkezinin biran önce açılmasını dile getirdiler. Bu sayede ilçe kadınlarının düzenlenen kurslara ve aktivitelere katılarak bu sayede aile bütçesine de katkıda bulunabileceklerini  ve sosyal hayatta daha fazla yer bulabileceklerini ifade ettiler.

Anneler günü Programına Sultanhanı Kaymakamı Murat Karasu’nun Eşi Yıldız Karasu, Sultanhanı Belediye Başkanı Fahri Solak’ın Eşi Hatice Solak, Sultanhanı 75. Yıl Okulu Müdür yardımcısı Şerife Böge diğer Kurum yetkililerinin eşleri ile Çok sayıda bayan katıldı. Program Son olarak Anneler günü Pastasının kesilmesi ile sona erdi.

reklam banner'' width=|reklam banner'' width=
Bu haber 3954 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum