”reklam|
”reklam

SULTANHANI SPOR LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Sultanhanı Spor Eşmekaya sporu konuk etti.

SULTANHANI SPOR LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Sultanhanı Spor Eşmekaya sporu konuk etti.

SULTANHANI SPOR LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRÜYOR
Editor: Hakan
30 Aralık 2017 - 15:02

Aksaray amatör kümede mücadele eden Temsilcimiz Sultanhanı Spor Sahasında Eşmekaya Spor'u konuk etti. Maç 3 - 3 beraberlikle son buldu.

Amatör Kümenin derbi maçında Paly Off'u garantileyen 2 takım olan Sultanhanı spor ile Eşmekaya spor Sultanhanı ilçe sahasında karşılaştı. Maçı Eşmekaya Belediye Başkanı Tayfur Başkan, Sultanhanı ilçe Kaymakamı Murat Karasu, Sultanhanı ilçe belediye başkanı Fahri Solak ve çok sayıda Spor sever izledi.

Maç 13:00 da başladı. İlk yarının 19. dakikasında Penaltı kazanan Konuk Ekip Eşmekaya Sporun Penaltı Atışını Sultanhanı Spor kalecisi Kurtardı. Ani atakla Eşmekaya spor Takımı Maçın 26. Dakikasında Golü bularak 0 - 1 öne geçti. Bu golün ardından baskılı oyunun sonucunda Temsilcimiz Sultanhanı spor Durumu 1 - 1 yaptı. İlk golün ardından Ataklarını sıklaştıran Sultanhanı spor 2. Golüde bularak skoru 2 - 1 yaptı.

İlk yarının Son dakikalarına doğru Eşmekaya spor Atağı ile 43. dakikada Golü bulan Eşmekaya spor ilk yarının sonucunu da belirledi ve  ilk yarı 2 - 2 lik beraberlikle son buldu.

İkinci yarıda Rüzgarın avantajından da faydalanan eşmekaya spor 55. dakikadaki gol ile 2 - 3 öne geçti. Bu golün ardından baskılı oyununu arttıran Sultanhanı spor Bir çok gol pozisyonundan yararlanamadı. Baskılı oyununu Maçın son dakikalarına dek sürdüren ve Oyunu bırakmayan Sultanhanı spor 90+4 bulduğu golle maçın skorunu da belirlemiş oldu. Maç 3 - 3 beraberlikle sona erdi ve Sultanhanı spor Liderliğini Sürdürmüş oldu.

Maç sonrası Soyunma odasına giden İlçe Kaymakamımız Murat Karasu ve İlçe belediye başkanımız Fahri Solak Sultanhanı Spor Futbolcularını ve teknik ekibi tebrik etti.

 

reklam banner'' width=|reklam banner'' width=
Bu haber 2426 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum