”reklam|
”reklam

SULTANHANINDA FİBER İNTERNET DEVRİ BAŞLADI

Yıllardır Sürekli Kesintilerin, Kopmaların ve Düşük hızın Mahkumu olan Sultanhanı ve Bölge Halkı FİBER HIZINDA İnternet'e Sonunda LODOSNET ile kavuştu…

SULTANHANINDA FİBER İNTERNET DEVRİ BAŞLADI

Yıllardır Sürekli Kesintilerin, Kopmaların ve Düşük hızın Mahkumu olan Sultanhanı ve Bölge Halkı FİBER HIZINDA İnternet'e Sonunda LODOSNET ile kavuştu…

SULTANHANINDA FİBER İNTERNET DEVRİ BAŞLADI
Editor: Hakan
19 Şubat 2018 - 09:03

 

SULTANHANI LODOSNET İLE FİBER İNTERNETE KAVUŞTU VE ÇOK MEMNUN KALDI

Teknolojinin en büyük nimetlerinden biri olan İnternet Artık neredeyse Her bireyin vazgeçilmez ihtiyacı oldu. Fakat Sultanhanı ilçemizde ve Bölgemizde Yıllardır Kısıtlı altyapıda Sürekli kesintiler ve kopmalar olan düşük hızdaki internete Mahkum olan Halkımız Artık Fiber hızında internet ile tanışıtı ve yaklaşık 4 aydır Fiber hızında interneti kullanarak hizmetin ve kalitenin farkına vardı.

LODOSNET SULTANHANI YETKİLİ ABONE NOKTASI BOZDAĞ İLETİŞİM

LODOSNET Firması Sultanhanı ilçemizde de faaliyete geçiti. Artık Sultanhanı ilçemiz ve bölgemiz Fiber İnternet ile kesintisiz ve son sürat internetin kalitesini yaşayacak. Altyapı Çalışmalarını tamamlayan Yetkili Firma LODOSNET  FİBER İNTERNET Hizmetini İlçemiz ve Bölge halkının hizmetine Sundu ve Fiber hızında Kesintisiz kaliteli hizmeti 4 aydır bizzat kullanarak kalitenin ve hızın farkına vardı.

TAAHHÜT YOK!

TELEFON HATTI YOK!

LİMİT YOK!

KABLO KARMAŞASI YOK!

DAĞDA, BAYIRDA, YAYLADA, KISACASI İNTERNET İHTİYACININ OLDUĞU HER YERDE...

Sultanhanı ilçemizde LODOSNET Fiber internete bir telefon ile başvuruyorsunuz ve Teknik ekip gelerek Hemen kurulumunu yapıyor ve Aynı gün kullanmaya başlıyorsunuz. Üstelik öyle 1 yıl, 2 Yıl gibi Taahhütte yok! 15 Gün deneyin Memnun kalmaz iseniz Hemen iade edebiliyorsunuz, Bukadar net ve kesin güvence veriyoruz.

Kablosuz Şekil Kurulan FİBER İNTERNET Verici istasyonundaki sinyali Evinize Takılacak Küçük bir cihaz ile Tıpkı Cep Telefonu Gibi  FİBER İNTERNETİ TAM 20 MBPS'YE KADAR Hızdaki Paket seçenekleri ile Evinizdeki Bütün PC, Laptop, Tablet, Cep Telefonu gibi internet Kullanılabilen bütün cihazlarda Kullanmaya başlıyorsunuz, Üstelik Sınırsız internet.

Ne Kopma var, Nede Kesilmeler, Türkiye’de Birçok il ve ilçede Kullanılan Sistem Artık Sultanhanı, Eskil, Eşmekaya ve Tüm bölgemizde. İster Yaylada olun, ister Bağ evinde, İnternet ihtiyacınızın olduğu Her Yerde LODOSNET FİBER İNTERNET Orada.

Evinizden uzakta olan Mandıra ve Arazinizdeki Kameralarınızın olduğu yerde LODOSNET FİBER İNTERNET Bağlantısını yaptırın, Kameralarınızı İstediğiniz her yerden izleyin.

Çeşitli Paket seçenekleri ile TAM 20MBPS'YE KADAR Paket seçeneklerini  FİBER İNTERNET hızında Taahhütsüz Şekilde kullanmaya başlayın...

       PAKET SEÇENEKLERİ

Hız Kota AKK FİYAT         16 Mbps'e kadar Limitsiz 75GB 50 TL 16 Mbps'e kadar Limitsiz 150GB 60 TL 20 Mbps'e kadar Limitsiz 200GB 70 TL

SULTANHANI İLÇE YETKİLİ ABONE NOKTASI ''BOZDAĞ İLETİŞİM''

Ayrıntılı Biligi ve paket seçenekleri için: https://www.lodosnet.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz.

LODOSNET Bilişim Elektronik Haberleşme İthalat İhracat San.ve Tic. Ltd. Şti

 

Kurulum ve Her türlü Teknik bilgiyi Aşadaki Telefon numaralarımızdan alabilirsiniz...

Müşteri hizmetleri:.............. 0850 500 00 45
 Bölge ofisi...........................0382  411 44 42

Kurulum ve Teknik servis...0530 368 00 45
Bölge Ofis GSM...................0532 175 63 05

 

reklam banner'' width=|reklam banner'' width=
Bu haber 21879 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Hasan Hüseyin
  7 ay önce
  Fiyat tablosu ekleyerek haberi güncelleyip akıllardaki soru işaretlerini kaldırdığınız için site yönetimine teşekkür ederim. Şimdi herşey daha net.
 • Hasan Hüseyin
  7 ay önce
  Arkadaşlar haberdeki bilgiler sanki biraz yanıltıcı olmuş ben ve benim gibi çoğu kişi 20mbps hızı 50 TL sanıyorlar ama firmanın sitesine girip fiyat tablosunu inceleyince hiçte öyle bir şey yok aslında biraz daha net bilgiler verirseniz sevinirim.
 • Hasan
  8 ay önce
  Yav gurtarın şu telekomdan bizi nedirbu hergün kesilip duruyo ay sonu gelincede parasını almasını biliyor hizmet disen hiç yok