Thulium Lazer İle Pürüzsüz Cilde Kavuşmak Mümkün

Thulium Lazer İle Pürüzsüz Cilde Kavuşmak Mümkün

Thulium Lazer İle Pürüzsüz Cilde Kavuşmak Mümkün
Editor: Sultanhani.gen.tr
26 Ağustos 2019 - 07:46

Cilt problemlerinin artmasıyla birlikte insanlar bu sorunlardan kurtulmak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak istemektedirler. Bu istek karşısında gelişen teknoloji, bilhassa son yıllarda Thulium lazer yönteminin kullanılmasını arttırmıştır. Gerek kadınlar gerekse de erkekler bu cihaz sayesinde istedikleri cildi elde edebilmekte ve pürüzsüz bir cilt yakalayabilmektedirler. Tabii ki uzman kişiler tarafından yapılan bu metot birkaç seans sonra tamamen etkisini göstermektedir. Dolayısıyla doğru eller altında yapılan Thulium lazer ile siz de istediğiniz görünüme hızlı bir biçimde kavuşabilirsiniz.

Thulium Lazer Uygulaması Kim Tarafından Yapılır

Genellikle güzellik merkezlerinde bu işlemler için uzman olmayan kişilerin çalıştırılması doğru değildir. Ayrıca lazer ile alakalı bilgisi olmayan veya herhangi bir şekilde deneyim elde edememiş çalışanların büyük problemler yaratabileceğini söylemek mümkündür. Thulium lazer metodu da bu işle alakalı eğitim almış ve ihtisas yapmış kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Tedavinin daha sağlıklı ve daha iyi sonuç vermesi adına bu noktada son derece dikkatli olmak gerekmektedir. İşlem için herhangi bir biçimde sertifikası olmayanların ise tercih edilmemesi önem arz etmektedir. Siz de bu noktaya dikkat ederek cildinizin çok daha güzel bir görünüm elde etmesini sağlayabilirsiniz.

Thulium Lazer Nasıl ve Hangi Ciltlerde Kullanılır

Bilindiği üzere cilt sürekli yaşlanma içerisindedir. Bu yaşlanma ile birlikte lekeler ortaya çıkmakta ve belirli çökükler meydana gelmektedir. Yaşlılığa bağlı oluşan bu sorunlarla birlikte fiziki müdahalelerle gerçekleşen yüz yaralarının olduğunu ifade etmek mümkündür. İşte Thulium lazer yöntemi ile bu tür sorunların üstesinden gelmek ve akabinde temiz bir yüz görünümü elde etmek mümkündür. Çil, leke, lezyon ve bunun gibi irrite edici görünümlerden kurtulmak amacıyla Thulium lazer tercih edildiğini de aktarmak doğru olacaktır. Siz de yaklaşık 20-30 dakika süren birkaç seans ile beklediğiniz görünüme kısa sürede kavuşabilirsiniz. Bu arada bütün cilt tiplerinde uygulamanın gerçekleştirilebildiğini ancak belirli noktalarda uzmanların görüşünden faydalanılması gerektiğini hatırlatmalıyız.

Thulium Lazer Uygulamasının Yararları Nelerdir

Yaşlılıkla birlikte ortaya çıkan lekeler veya güneş, fiziki müdahale gibi durumlarla birlikte oluşan lekelerin insanlar için kötü bir görünüm yarattığını ifade etmek mümkündür. Tabii ki birçok teknik leke tedavisinde yetersiz kalmış ve bilhassa ilaçlar istenilen etkiyi gösterememiştir. Ancak son yıllarda Avrupa ve Amerika’da uygulanan Thulium lazer tekniği sayesinde bu tür sıkıntılardan kurtulmak olası hale gelmiştir. Kısacası bu teknik ile çil, yaşlılık lekeleri, yüzeysel lekeler, kırışıklıklar ve her türlü fiziki lekeden kurtulabilirsiniz. Bu arada doğru teknik ve uzman kişi eşliğinde gerçekleştirilecek lazerin çok daha etkili olacağını söylemek doğru olacaktır. Siz de rahatsız olduğunuz lekeler için bu yönteme yönelebilirsiniz. 

Thulium Lazer Tedavisinde Ağrı Oluşur mu ?

Genellikle birçok cilt bakım yönteminin ardından ağrı ve acı meydana gelmektedir. Tabii ki gerek ağrı gerekse de acı insan hayatını olumsuz yönde etkilerken birkaç gün dayanılmaz bir hal almaktadır. Yalnız Thulium lazer tekniği ile bu tür sorunların oluşmadığını söylemek mümkündür. Çünkü bu lazerin uygulanmasıyla birlikte ciltte irritasyon yaşanmamakta, insanlar gündelik hayatlarına aynen devam edebilmektedirler. Yalnız uygulamanın hemen ardından çok ufak bir kızarıklık görmek mümkün olsa da birkaç saat içerisinde kızarıklığın gideceğini de belirtmek gerekmektedir. Sonuç olarak bu tedavide herhangi bir ağrının oluşmayacağını ve insanların işlemden sonra bu tür bir şikayette bulunmadıklarını tekrarlamak esastır.
 

Thulium Lazer Uygulamasından Sonra Nelere Dikkat Edilmeli

Bilindiği üzere Thulium lazer uygulaması cildin altına lazer ile özel serumların yedirilmesi yöntemidir. Dolayısıyla uygulamanın hemen ardından bazı hususlara dikkat etmek gerekmektedir. Özellikle kişilerin işlemden sonra birkaç saat makyaj yapmamaları ve ciltlerine herhangi bir krem vs. uygulamamaları gerekmektedir. Bunun ardından yine cildin tahriş olmasını sağlayacak şeylerden kaçınılması da doğru olacaktır. Sonuç olarak bu unsurlara dikkat edildiği takdirde sıkıntının oluşmayacağını ve kişilerin gündelik hayatlarına aynen devam edebileceğini aktarmak esastır. Siz de cilt lekelerinizden ciddi şekilde rahatsız oluyor ya da bebeksi bir cilt elde etmek istiyorsanız yalnızca birkaç seansta bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hem güvenilir olması hem de yan etki yaratmaması nedeniyle tercih edilen tekniğin uzman kişiler tarafından uygulandığını da tekrar etmek isabetli olacaktır.
Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.babyfacelazer.comadresini ziyaret edebilirsiniz.
 

--

YORUMLAR

  • 0 Yorum