”reklam|
”reklam

BAŞKAN HAMİT ÖZKÖK “ENGELLERİ KALDIRDIK”

Aksaray Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile bir program düzenledi.

BAŞKAN HAMİT ÖZKÖK “ENGELLERİ KALDIRDIK”

Aksaray Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile bir program düzenledi.

BAŞKAN HAMİT ÖZKÖK “ENGELLERİ KALDIRDIK”
Editor: Hüseyin Tosun
05 Aralık 2017 - 14:27

Programa Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Okul Müdürü Rahmi Sinankılı, Aksaray Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ramazan Etlik, iş Adamı Volkan Acar, Öğretmenler, Öğrenciler ve veliler katıldı.

Programın Açılış konuşmasını yapan Aksaray Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Rahmi Sinansaklı, Okul hakkında bilgiler vererek yapmış oldukları faaliyetleri anlattı.

AksarayTicaret Borsası Başkanı Hamit Özkök ise “Gök kubbenin içinde yaşamak için farkındalık yaratarak hayatı paylaşmanın ne kadar önemli olduğunu bu okulumuzda bu yöneticilerimizle bu ailemizle ve öğrencilerimiz ile görüyoruz. Alacağımız nefesi bile kestiremediğimiz bir dünyada güzellikleri paylaşmanın ne kadar önemli olduğunu sizlerle yaşamak ve görmek bizleri mutlu ediyor. Ben bu vesile ile 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyorum.  Sportif faaliyetlerde aldığınız başarılar, görmüş olduğunuz farkındalık eğitimleri hakikaten çok önemliydi. Keşke ilimizde 1200’e yakın bu eğitimlere ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz var. Devletimiz çok büyük. İleriki zamanlarda bu sayıya da ulaşacağına inanıyorum. Ancak siz bu durumda şanslısınız. Okulunuzun kıymetini bilmenizi istiyorum. Biz Aksaray ticaret borsası olarak sizlerden gelen her türlü istekte yanınızda olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi saygı ve muhabbetlerimle selamlıyorum” dedi.

 

Program öğrencilerin hazırladıkları şiir ve müzik programlarıyla son buldu.

reklam banner'' width=|reklam banner'' width=
Bu haber 1128 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
sanalbasin.com üyesidir