Çamaşır Makinesi Filtresi Tıkandı

Çamaşır Makinesi Filtresi Tıkandı

Çamaşır Makinesi Filtresi Tıkandı
01 Mayıs 2019 - 13:33

Her geçen gün hızla gelişen teknolojinin sağlamış olduğu yenilikler ile birlikte artık çamaşır makineleri hayatımızın merkezinde kendisine yer buluyor. Dünyanın her yerinde hızla gelişen teknolojiyle birlikte her evin en temel gereksinimlerinden birisi haline gelen çamaşır makineleri, yüksek su sıcaklıklarında çamaşırların en hijyenik şekilde, düşük su tüketiminde çamaşırların yıkanmasına yardımcı oluyor. Bu sebeple de günümüzde oldukça yoğun ve sık bir şekilde kullanılan çamaşır makinelerinde görülen arızalar çok ciddi seviyelere ulaşıyor. Çamaşır makinesinde ortaya çıkan tüm problemlere ilişkin olarak Arçelik Servisi merkezi, bölge genelinde tüm çamaşır makinelerinin uzun ömürlü bir kullanım standardına sahip olması sağlanıyor.

Çamaşır makinelerinde ortaya çıkan tüm problemlere ilişkin olarak Kartal Arçelik Servisimerkezinin dinamik kadrosu, etkin çözümler sağlıyor. Çamaşır makinesinin su tahliye filtresinin tıkanması durumunda bireysel olarak tıkanıklığın kısmi olarak giderilebilmesi mümkündür. Ancak filtrede meydana gelen tıkanıklığın ileri seviyede olması durumunda bireysel olarak çözüm sağlanamayacağından mutlaka profesyonel servis hizmetlerine başvuru gerçekleştirilmesi gerekir. Alanlarında uzman ve deneyimli teknik personeller ile gerçekleştirilen çamaşır makinesi servisi hizmetleri sayesinde çamaşır makinelerinin son derece uzun ömürlü olarak, her kullanımda sorunsuz şekilde performans sağlayabilmesi mümkün oluyor.

Hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, servis altyapısına başarıyla entegrasyonunu sağlayan Ümraniye Arçelik Servisi merkezi, çamaşır makinesindeki filtre tıkanıklıklarının ve diğer tüm su tahliye fonksiyon sorunlarına ilişkin hızlı ve kaliteli çözümler sağlıyor. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı kapsamında çamaşır makinesindeki sorunlar sadece orijinal yedek parçalar ve kaliteli teknik parçalar kullanılarak gerçekleştiriliyor. Bu şekilde çamaşır makinelerinde onarılan ya da yeni takılan parçanın tekrar tekrar arızalanmasından doğabilecek daha ciddi maliyetlerin söz konusu olmaması sağlanıyor. Aynı zamanda da profesyonel ve kurumsal çamaşır makinesi servisi hizmet anlayışı kapsamında çamaşır makinelerinde yapılan her bir arıza onarım müdahalesi için 1 yıllık garanti desteği de tüketicilere etkin biçimde sunuluyor. Bu sayede tüketicilerin kısa süre içerisinde tekrarlayan, kurumsal hizmet anlayışına uygun olmayan olağandışı durumlarda mağduriyet yaşamalarının önüne geçilebiliyor. Bu kaliteli ve profesyonel hizmetlere 7 gün 24 saat kesintisiz olarak kolay bir şekilde ulaşılabiliyor.