reklam banner'' width=|
|”reklam

EVREN DİNÇER KİM, AK PARTİ AKSARAY BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EVREN DİNÇER ÖZ GEÇMİŞİ

Ak Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer Kim? Evren Dinçer Öz geçmişi...

EVREN DİNÇER KİM, AK PARTİ AKSARAY BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EVREN DİNÇER ÖZ GEÇMİŞİ

Ak Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer Kim? Evren Dinçer Öz geçmişi...

reklam banner''width=.reklam banner'' width=
EVREN DİNÇER KİM, AK PARTİ AKSARAY BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EVREN DİNÇER ÖZ GEÇMİŞİ
Editor: Sultanhani.gen.tr
05 Aralık 2018 - 14:03
reklam banner''width=

Aksaray kamuoyunun günlerdir beklediği ,´AK Parti´nin Belediye Başkan Adayı Belli Oldu Evren Dinçer. 
Peki Evren Dinçer Kimdir?

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında aralarında Aksaray’ın da bulunduğu 14 ilin belediye başkan adaylarını açıkladı. Buna göre Aksaray’ın AK Parti Belediye Başkan adayı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Daire Başkanı Evren Dinçer oldu.


31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesi aralarında Aksaray merkez belediye başkan adayının isminin de bulunduğu 14 ilin adayını, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin genişletilmiş il başkanları toplantısında duyurdu. Aksaray’ın mevcut Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, yapılacak olan 31 Mart 2019 seçimlerinde AK Parti Belediye Başkan adayı Evren Dinçer’in kentteki belediyecilik çıtasını daha yükseklere çıkaracağına inandığını belirtti.
 

EVREN DİNÇER KİMDİR?

 
Evren Dinçer 1981 Aksaray doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini Aksaray´da tamamlayan Evren Dinçer Lisans Eğitimini Aksaray Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde, Yüksek Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, insan kaynakları yönetimi üzerine tamamladı. Doktora eğitimine Ankara Üniversitesi, İnsan kaynakları yönetimi bölümünde devam eden Dinçer, 10 şubat 2107 tarihinde yayımlanan atama kararnamesi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Daire Başkanlığı görevine atandı. Aksaray Belediyesinden emekli Mustafa Dinçer’in oğlu olan Evren Dinçer 8 Temmuz 2018 tarihinde Aksaray’da yapılan düğün merasiminde Merve Anamur ile dünya evine girdi.
 

reklam bannerwidth=..reklam banner'' width=-reklam banner'' width=-reklam banner'' width=-reklam banner'' width=
Bu haber 15395 defa okunmuştur.
--

YORUMLAR

  • 0 Yorum