reklam banner'' width=|
|”reklam

MÜSİAD AKSARAY GENÇLİK KURULU 3. OLAĞAN GENEL KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği MÜSİAD Aksaray Gençlik Kurulu 3. Olağan Genel Kurulu Toplantısı, 17 Kasım 2018 Cumartesi günü MÜSİAD Aksaray Şubesinde düzenlendi.

MÜSİAD AKSARAY GENÇLİK KURULU 3. OLAĞAN GENEL KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği MÜSİAD Aksaray Gençlik Kurulu 3. Olağan Genel Kurulu Toplantısı, 17 Kasım 2018 Cumartesi günü MÜSİAD Aksaray Şubesinde düzenlendi.

reklam banner'' width=
MÜSİAD AKSARAY GENÇLİK KURULU 3. OLAĞAN GENEL KURULU TOPLANTISI YAPILDI
Editor: Sultanhani.gen.tr
19 Kasım 2018 - 10:00

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği MÜSİAD Aksaray Gençlik Kurulu 3. Olağan Genel Kurulu Toplantısı, 17 Kasım 2018 Cumartesi günü MÜSİAD Aksaray Şubesinde düzenlendi.
 
Toplantıya;

 • MÜSİAD Aksaray Başkanı Eyüp Dağdaş,
 • Genel Merkez Genç MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Yunus Furkan Akbal,
 • Genel Merkez Genç MÜSİAD Teşkilatlanma Birim Başkanı Cem Çekerek
 • Genel Merkez Genç MÜSİAD Yurtiçi Teşkilatlanma Birimi Başkan Yardımcısı Abdülhamit Eroğlu
 • Konya Genç MÜSİAD Başkanı Kadir Başaran
 • Yozgat Genç MÜSİAD Başkanı Salih Köse
 • Aksaray Genç MÜSİAD Halef, Selef Başkanları Tuğrul Pınardağ, Mahmut Aliç,
 • MÜSİAD Aksaray ve Genç MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve üyeler katılım sağladı.
MÜSİAD Aksaray Gençlik Kurulu 3. Olağan Genel Kurulu Toplantısı açılış konuşmasını görev süresi dolan Genç MÜSİAD Başkanı Tuğrul Pınardağ yaptı.
MÜSİAD’a Katkı Sağlamak İçin Devamlılık İlkesini Benimseyerek Gönüllülük Esaslarıyla Çıktığımız Bu Yolda

2015 Yılında Genç MÜSİAD Başkan Vekilliği Görevini Ocak 2017 İtibariyle ise Başkanlık görevini devir alarak. Görev süremiz boyunca ortak akıl, ortak söylem, örnek birliktelik düsturuyla Genç MÜSİAD’ı beklentiler üzerine çıkarma yönünde çalışmalarımıza devam ettik.
Genç MÜSİAD Başkanlık görev süresi boyuncaEğitim Başarı Ödülleri, Bu Yaz Camideyim,24 Yaş Çok Geç, Girişimcilik Kursları gibi birçok program ve projeye imza atarak her yıl gerçekleştirilen geleneksel programlar kapsamımıza aldık; ifadesinde bulundu.
 
 
Bizler, Sadece Yerel De Hizmet Veren Bir Sivil Toplum Kurulusu Değiliz
Yeni dönem Genç MÜSİAD Başkanı Mahmut Aliç; Bölgemizde Ülkemizde ve  Dünyada şube ve temsilcilikleriyle faaliyet gösteren sürekli kendini yenileyen, geliştiren genç ve dinamik bir Sivil Toplum Kuruluşuyuz.
 
Bizim hedefimiz kendi girişimciliğimizi göstermek,ticaretimizi artırmak ve çizmiş olduğumuz gelecek planlamasıyla siyasi, ekonomik ve kültürel anlamda katma değer üreterek kendi başarı hikâyemizi yazmaktır.Dünyada ve ülkemizde yaşanan değişimleri, dönüşümleri hepimizin çok yakından takip etmesi, algılaması ve ona göre stratejilerini belirlemesi gerekmektedir.
Ekonomik, sosyolojik ya da politik gelişmeleri yakinen takip edip bu yeniliklere uyum sağlamak adına biz Genç İş Adamlarına büyük görevler düşmektedir diye konuştu.
İnsan Davası Kadar Büyüktür
Gençlik Kurulu Toplantısında,konuşma yapan MÜSİAD Aksaray Başkanı Eyüp Dağdaşkonuşmasında şu ifadeleri kullandı:
Bizim davamızda dün gibi, büyük medeniyet davasıdır. Dünyanın 3 kıtasına hükmeden atalarımızın yolunda ilerleyerek ilimde, fende, siyasette, ticarette ve hayatın her alanında refah düzeyi yüksek bir medeniyete tekrar ulaşmaktır davamız. Bu davaya hizmet için milletlerin ve devletlerin en çok muhtaç olduğu şey ise gençlerdir.
Aksaray Genç MÜSİAD Kurulduğu günden bu yana büyümeye devam eden kendini geliştiren ve sürekli ileriyi gösteren bir yol haritası üzerinde aktif çalışmaları ile etkin bir sivil toplum örgütü olarak Aksaray ve ülke gündeminde belirleyici bir yerdedir. 
MÜSİAD Ailesini açıkça ifade etmek gerekirse;
 • Ailemiz gönülden çalışmanın ve gönülden birlikteliğin adresi
 • Ailemiz samimiyetin ve sadakatin adresi
 • Burası MÜSİAD ailesinin gelecekteki Yöneticilerinin yetiştiği yeni adres
 • Burası Türkiye’mizi ileriye taşıyacak gençlerin bir çatı altında toplandığı okuldur.
Bizim ilkelerimiz ve değerlerimize sahip olan, bizlerle aynı havayı teneffüs eden tüm gençlerin MÜSİAD ve Genç MÜSİAD çatısı altında yeri hazırdır. Bu güzel camianın bireyleri olarak MÜSİAD’ı büyütmek ve yüceltmek için değerlerinizden ödün vermeden özverili ve fedakârca daima çalışın, çalışın, çalışın
Her insan içinde bir dünya taşır. Ve yarının dünyasını siz gençler inşa edeceksiniz.  Bunun içinde birlik olmalı beraber hareket etmeli ekip ruhu ile takım oluşturmalı çalışma stratejinizi belirlemeli kısır çekişmelere, kişisel menfaatlere ve bireysel hareketlere prim vermeyerek bir olmayı başarmalısınız.Bu takım ruhunu oluşturduğunuz an inanınki ulaşmak istediğiniz hedefler kaçınılmaz olacaktır; ifadelerini kullandı.
MÜSİAD Bir Okul Gibidir
 
MÜSİAD Aksaray Gençlik Kurulu 3. Olağan Genel Kurulunda kapanış konuşmasını yapan Genel Merkez Genç MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Yunus Furkan Akbal
Bugün burada bir aile ortamında bulunmaktan son derece mutlu ve gururluyum Genç MÜSİAD Başkanlık görevini iki yıldır yürüten başarılı çalışmalara imza atan Tuğrul Pınardağ Başkanımızı MÜSİAD okulundan mezun ediyoruz.
Tuğrul Başkana bundan sonraki çalışma hayatında başarılar diler. MÜSİAD Aksaray Gençlik Kurulu Başkanlık Görevini devir alan Mahmut Başkana muvaffakiyetler dilerim; ifadelerini kullandı.
MÜSİAD Aksaray Gençlik Kurulu 3.Olağan Genel Kurulu Toplantısı devir teslim törenin ardından son buldu.
 
 

.reklam banner'' width=-reklam banner'' width=-reklam banner'' width=-reklam banner'' width=
Bu haber 1477 defa okunmuştur.
--

YORUMLAR

 • 0 Yorum